Facebook Twitter
 

Mistrzostwa Chojnic dzieci już za tydzień !Mistrzostwa Chojnic dzieci już za tydzień !

W dniu 08 czerwca 2017 roku o godzinie 14.00 Klub Sportowy OSIR zaprasza kibiców -pasjonatów pływania, zarówno Dzieci jak i Rodziców na XV Edycję Mistrzostw Chojnic w pływaniu szkół podstawowych dzieci z roczników 2006-2009 o Puchar Burmistrza Miasta Chojnice. Uczniowie lokalnych szkół rywalizować będą w dwóch stylach pływackich; dowolnym i grzbietowym, na dwóch dystansach; 25 i 50 metrów.
To już 15 lat, jak Klub Sportowy OSIR angażuje się w propagowanie sportu i zdrowego trybu życia, prowadząc zajęcia sekcji pływackiej na chojnickim basenie i organizując zawody.
Jak co roku, proponujemy wszystkim zgłoszonym Dzieciakom udział w święcie sportu i zdrowej rywalizacji w trakcie zawodów sportowych. Każdy uczestnik może sprawdzić swoje umiejętności i ducha walki we współzawodnictwie. Każdy rodzic natomiast, ma okazję pokibicować swoim pociechom wspierając je w zmaganiach, do czego serdecznie zachęcamy.

Zapraszamy więc w Czwartek - 8 czerwca o godzinie 14.00 na basen Centrum Park Chojnice. Trybuny dostępne będą dla wszystkich chcących obejrzeć zmagania młodych pływaków.
Zawody objęte są patronatem Burmistrza Miasta Chojnice oraz wielkim wsparciem Centrum Park Chojnice. Zapraszamy serdecznie!

Ze sportowym pozdrowieniem

 
OSIR Chojnice

Copyright © OSIR Chojnice 2016. made by embryoStudio