Facebook Twitter
 

Pływanie to nasza pasja

Pływanie nie od wczoraj jest uznawane za jedną z bardzo efektywnych metod rehabilitacji. Przebywanie w wodzie równomiernie rozwija mięśnie, uczy koordynacji i świadomości własnego ciała. Kontakt z wodą jest dobry nie tylko dla dzieci z różnorodnymi problemami. Także dla dzieci zdrowych będzie doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu oraz wsparciem dla ich wszechstronnego rozwoju.

Dzieci, które bardzo wcześnie zaczynają naukę pływania, wyprzedzają swoich rówieśników w rozwoju umiejętności przydatnych później w przedszkolu i szkole, np. wymagającej koordynacji i sprawności ruchowej dłoni.                                                                        
źródło: PAP 


Zajęcia w wodzie prowadzą doświadczeni trenerzy. Spotykamy się i trenujemy codziennie tj., od Poniedziałku do Piątku o godz. 6.15 rano, na terenie kompleksu basenowego - Centrum Park w Chojnicach im. Józefa Miszewskiego nestora chojnickich ratowników. 
W zajęciach biorą udział dzieci w przedziale wieku od 5 do 16 lat. Dzięki długoletniej pracy z dziećmi, nasza kadra młodych pływaków odnosi coraz większe sukcesy na basenach wojewódzkich, oraz ogólnopolskich. Wraz z rodzicami , partnerami oraz zarządem klubu mocno wierzymy że wspólne zaangażowanie w ciągły rozwój naszych dzieci, przyniesie korzyści na polu sportowym, edukacyjnym oraz wychowawczym.

W skład Klubu wchodzą również sekcje Siatkówki oraz Morsów.

Wszystkich nas łączy pasja i zamiłowanie do pływania oraz aktywnego spędzania czasu, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców oraz ich dzieci do współpracy. 

Odwiedź również:

pozp  

polski zwiazek plywacki

 

 

Nasza kadra trenerska

Trener Marek Koperski

marek

Trener Michał Januszewski

Michal

OSIR Chojnice

Copyright © OSIR Chojnice 2016. made by embryoStudio